3-4, Jeongja-ro 145beon-gil, Jang-an-gu Suwon-si,Gyeonggi-do,16337
+82 070-4458-2042
+82 031-271-9093

Ideaalse ruletimängija identikit

Ideaalne mängija

Proovime visandada ideaalse ruletimängija identiteedi. Võib-olla on ta see inimene, kellelt peaksime inspiratsiooni ammutama ja jäljendama.

Ruleti puhul ei ole küsimus juhuseaduste tundmises ega kõrgema matemaatika rakendamises, vaid kõige elementaarsemate asjade tundmises, mida eirates sukeldutakse teadvusetuks ja teadvusetuks, nagu kõigis elutõdes. nad on kõige julgemad. Kuid liigne ettevaatlikkus võib olla ka kahjulik.

Tehke seda kodus, nii et teie kogemused, nagu te harjutaksite ühtegi mängu, saate sellelt saidilt alla laadida tasuta tarkvara koos kõigi õnnemängudega ja saate mängida nii kaua kui soovite, ilma reaalset raha kulutamata, versioonis. vaba raha.

Ühel õhtul, kui mängisin Veneetsia kasiinos, kuulsin, kuidas üks mu kõrval istunud mängija hääldas fraasi, mida ma kunagi ei unusta, ütles see mees: kui ma säilitaksin täna julgust, mis mul oli kakskümmend aastat tagasi, omandatud kogemustega. kasiino pakkumised, Ma oleksin tohutu mängija.

Võib-olla on ideaalse mängija saladus selles lauses lukus.

Nõu mänguritele

Nõuanded või reeglid, mida mängurid peavad reaalses või virtuaalses kasiinos mängulauas istudes alati meeles pidama:

  • Esiteks: enne mängima asumist peate alati teadma, millise summa mängule soovite eraldada, ärge kunagi muutke oma meelt.
  • Teiseks: kui olete negatiivses triibus, lõpetage mäng, vahetage õhku, jätkake hiljem, ärge kunagi nõudke kangekaelsusest ega uhkusest.
  • Kolmandaks: kui olete triibus, ärge kartke kõvasti mängida, kui kaotate, ärge kahetsege ära visatud raha, see ei olnud teie. Suured võidud tehakse panustades oma võitudele, suured kaotused kogunevad teie kahjumite taastamiseks. Te ei võida kunagi, kui teil pole aega teha suuri panuseid, kui on teie aeg.
  • Neljandaks: ärge kunagi mängimiseks võlgu jääke, mängimine on lõbus
  • Viiendaks: mängi ainult siis, kui sul on selleks võimalus, õnn on hädavajalik, kuid sa pead sellega hakkama saama, selleks on vaja julgust, külmust ja kirgastust, ära joo, ära vaidle, ära mõtle millelegi muule kui mängule.
  • Kuues: niikaua kui te ei võida, panustage alati sama summa, ei tohi te regulaarsuse puudumise tõttu riskida vähese teenimisega või palju kaotada. Võites peate olema julge.
  • Seitsmes: kui sa võidad, julge lõpuni, kuid proovi nagunii hoida väga väike võit, see aitab sul olla võidukas mentaliteet.
  • Kaheksas: ärge arvestage eelmistes mängudes võidetud või kaotatud raha, iga mäng on uus mäng.
  • Üheksas: kui olete alistunud mängija, proovige oma mängumeetod välja mõelda ja importida, tavaline meetod võimaldab teil otsustaval hetkel jõuda täpselt ja jõuliselt, hetkel, kui õnn lõpuks teile naeratab.
  • Kümnes: pidage alati meeles, et hasartmängudes on lihtsam kaotada kui võita!

Caterina Secondo ruleti armastaja

Katariina II Venemaa keisrinna aastast 1762. Armastab paljusid mehi, aga ka kirju, teadusi, kunsti, aga eelkõige hasartmänge. Tema õukonnas olid kokkade rõõmuks tegelikult ruletilauad isegi köökidesse seatud ja seal mängiti mõnda orja. Katariina teine ​​oli suur tsaarina, kes tähistas Venemaad oma teostega igavesti. Kuid ta oli ka ori mängimiseks ja vastupidi. Ta sai endale kõike hõlpsasti lubada, kindlasti polnud tal rahaprobleeme. Muidugi ei mäleta me Vene keisrinnat kui lihtsat ruletimängijat, tänu oma intelligentsusele ja julgusele on ta igavesti tähistanud Peterburi ja Venemaad. Peterburi satelliitlinnadesse ehitatud paleed on kuulsad, iga turisti jaoks on kohustuslik Ermitaaž. Tsaari poolt tagaotsitav. Tegelikult polnud ta mitte ainult mängija, vaid ka kirglik ja kunstihuviline. Ta tõi suurepäraseid teoseid kogu maailmast, et olla iluga rahul. Täna on Ermitaažis kõigile nähtav.